شرکت مهندسی فتکام

شرکت مهندسی فتکام در سال 1391 با هدف تامین نیاز کارخانه های تولیدی داخل کشور فعالیت خود را در زمینه تولید مدارات الکترونیکی مورد استفاده در صنایع روشنایی های کم مصرف آغاز نمود. شرکت مهندسی فتکام جهت تولید، گسترش و ایجاد تنوع در زمینه فعالیت های تعریف شده خود، با بازنگری در ساختار مدیریتی و نگرشی جدید به روش های اجرائی پروژه ها، در حال حاضر با کادر فنی متخصص و متعهد، در زمینه های مرتبط با امور مهندسی روشنایی و تامین نیاز صنعت روشنایی در سطح کشور به فعالیت مستمر خود ادامه می دهد.در این مدت این شرکت توانسته گام های بزرگ و شایسته ای بردارد و موفقیت های بزرگی کسب نماید.

شرکت مهندسی فتکام با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری های نوین صنعت الکترونیک، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی تولید با کیفیت، سیستم‌های خدمات پس از فروش و فناوری های نوین تولید مدارات الکترونیک، مسیر پیشرفتمان را هموار کرده است.

در سال‌های اخیر، شرکت فتکام توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

فعالیت های اصلی شرکت مهندسی فتکام

طراحی و تولید انواع منابع تغدیه سوئیچینگ و LED درایور در توان های مختلف

ارائه‌ راهکارهای نوین در صنایع روشنایی و به ویژه روشنایی های فوق کم مصرف LED

ارائه راهکارهای مهندسی در زمینه الکترونیک بر اساس فرایندهای عملیاتی کارخانه های متوسط و بزرگ در صنایع مادر و تولیدی
ارائه‌ راهکارهای خاص در سیستم های کنترلی و مرتبط با مهندسی الکترونیک

اهداف اصلی شرکت مهندسی فتکام

طراحی با ایده های نوین 100%
تولید با مواد اولیه با کیفیت 100%
تحویل به موقع محصولات به مشتریان 100%
خدمات پس از فروش آنی 100%

بخشی از مشتریان فتکام